Georg Emil Libert oljemålning

517858

GEORG EMIL LIBERT (1820-1908): Månsken, signerad och daterad München 1847, olja på duk, ca 27x36 cm

Med dedikation, dukskada, krakerlingar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Georg Emil Libert oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3797775
6 800
3798050
6 600
3797775
6 000
3794844
5 600
3794328
4 400

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.