Trälår

517857

TRÄLÅR, 2 st., furu, 1900-tal, märkta A.B Vin & Spritcentralen

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 7

Trälår

Budhistorik (13 bud)
3797050
1 300
3790516
3793730
3790516
3786246
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.