Naemi Eriksson oljemålning

517850

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Daniel i lejongropen", signerad och daterad Naemi Eriksson -76, olja på pannå, ca 109x78 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 126

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Rum 9

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3797114
700
3797091
650
3796968
600
3796491
550
3796258
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.