Väggur

517845

VÄGGUR, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 67 cm, pendel finns

Slitage, fanerbortfall, dekor knopp saknas, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 12

Väggur

Budhistorik (19 bud)
3790720
3798244
3790720
1 900
3796421
1 800
3790720
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.