Fällbord rotfaner

517844

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, delvis rotfaner, höjd ca 69, diameter 75 cm

Fanerskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Fällbord rotfaner

Budhistorik (24 bud)
3796699
3 600
3794731
3 400
3794731
3 200
3796698
3794731
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.