Bordslampa

517842

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, förgylld metall, dekor av bokhuvuden, höjd inkl skärm ca 57 cm

Omgjord från fotogenlampa

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Bordslampa

Budhistorik (26 bud)
3797154
5 200
3797116
5 000
3797116
4 800
3797153
4 600
3797116
3 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.