Yrjö Edelmann färglitografi

517840

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 73/150 färglitografi, bladmått ca 60x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3796907
950
3796922
950
3796907
900
3796904
850
3796891

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.