Taklampa NK

517829

TAKLAMPA, tillverkad för Nordiska Kompaniet, NK, 1940/50-tal, rödlackerad metall, märkt NK 530008, Höj- och sänkbar, skärmens diameter 32 cm

Slitage, ytmärken, fläckar

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa NK

Budhistorik (27 bud)
3795199
2 400
3795208
3795199
1 900
3794556
1 800
3795197
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.