Hjalmar Falk oljemålning

517821

HJALMAR FALK (1856-1938): Kustmotiv, signerad och daterad H. Falk 82 sthlm, olja på pannå, ca 26x40,5 cm

Pannå med spricka, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Hjalmar Falk oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3797731
600
3797729
550
3797723
500
3797691
450
3797635

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.