Oljemålning 1800-tal

517820

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Amalia Lindegrens, "Flicka med apelsin", olja på duk, ca 41x32 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3791345
500
3789180
450
3786122
3785715
3784154

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.