Oljemålning 1800-tal

517819

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med flicka och får, olja på duk, ca 45,5x31 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3798216
3798214
3798213
1 900
3798211
1 800
3798207
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.