Spegel med konsolbord

517813

SPEGEL med konsolbord, nyrokoko, dekor i pastellage, dekor i form av hundar och hjortar, konsolbord med stenskiva, höjd 79, 73x34, spegelns höjd 159x72 cm

Slitage, smärre dekor skador

Speglar

Rum 19

Spegel med konsolbord

Budhistorik (15 bud)
3797315
4 400
3797303
4 200
3797241
3796415
3 400
3793480
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.