Gideon Börje oljemålning

517812

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3797435
500
3795932
450
3795166
3794972
3790974

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.