Olle Bonniér färglitografi

517810

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonniér, 310 upplaga, färglitografi, ca 38x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3814453
3812983

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.