Maria Röhl barnporträtt

517805

MARIA RÖHL (1801-1875): Barnporträtt, enligt påskrift a tergo föreställande Alfons vid 8 månaders ålder, signerad och daterad 28 mars 1849, blyertsteckning, ca 20x15 cm

Blekt, fläckar

Konst, Teckningar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Maria Röhl barnporträtt

Budhistorik (1 bud)

3797359
2018-02-04 14:56:59

2018-02-06 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.