L M Laufente

517801

L M LAUFENTE, "Bailando", signerad och numrerad i gjutningen 277/2500 samt med plakett på sockeln, patinerad brons med bemålad stensockel, höjd ca 51 cm.

Konst, Skulpturer

Rum 1

L M Laufente

Budhistorik (21 bud)
3797906
3 600
3797901
3 400
3797897
3 200
3797200
3794664
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.