Stolar gustaviansk stil

517800

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

behova av limning, färgbortfall, slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik

2018-02-04 kl 15:55
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.