Byrå Gustaviansk stil

517799

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, intarsia med geometriska och florala motiv, beslag och lister i brons, skiva i sten, höjd ca 84 cm, 107x49 cm

Ålderspatinerad med äldre delar, ett beslag löst, fanerlagningar, två fothylsor saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Byrå Gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
3798000
13 000
3798005
12 500
3798000
12 000
3798001
11 500
3798000
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.