Karl Höglund brons 5/25

517797

KARL HÖGLUND (född 1940): Clown, signerad och daterade 15, Karl Höglund, 5/25, patinerad brons, höjd 62 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Karl Höglund brons 5/25

Budhistorik (11 bud)
3797492
13 500
3796194
10 500
3793384
1 700
3791018
1 600
3788622

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.