Henrik Sörensen litografi

517793

HENRIK SÖRENSEN (1882-1962) vilande kvinna, litografi, signerad, ca 67 x 49 cm.

Fack 45

Henrik Sörensen litografi

Budhistorik (5 bud)
3786050
550
3785105
500
3786047
450
3785105
3785047

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.