Lindorm Liljefors oljemålning

517792

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Vinterlandskap med änder, signerad och daterad Lindorm L -43, olja på pannå, ca 59x71 cm

Rum 11

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3797528
5 400
3797177
5 200
3796836
5 000
3795612
4 800
3787583
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.