Lasse Åberg färglitografi

517791

LASSE ÅBERG (född 1940): Foxhunt, signerad och numrerad Lasse Åberg 13/290, litografi, bildmått 44x35 cm

Glasskada

Tavelvagn 3

Lasse Åberg färglitografi

Budhistorik (9 bud)
3799848
700
3798754
650
3799590
600
3798754
550
3799410
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.