Ulf Greder

517790

ULF GREDER (född 1949): 'Mozart K 516', signerad Ulf Greder, numrerad 304/360, bildyta ca 52x62 cm

Fack 45

Ulf Greder
Budhistorik (13 bud)
3798736
3801026
3798736
950
3801007
900
3798736
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.