Ulf Greder färglitografi

517788

ULF GREDER (född 1949): Antikhandlaren, signerad Greder, 168/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm

Fack 51

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3799320
1 300
3798911
3798803
3798734
3798734
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.