Omega damarmbandsur i 18 k vitguld

517787

OMEGA, damarmbandsur, 18 k vitugld, 1960-tal, manuell, safirglas, glasring besatt med åttkantslipade diamanter, totalt ca 0,28 ct, originalänk i 18 k, diameter 17,8 mm, längd ca 165 mm, totalvikt ca 28,7 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (23 bud)
3814535
8 400
3814485
8 200
3814534
8 000
3814485
7 800
3814533
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.