Sven Olof Ehrén litografi

517783

SVEN OLOF EHRÉN (född 1927) Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 10/150, litografi (5 papper) ca 30x271 cm.

Två ihoptejpade blad, gulnader från bl a tejp.

Sven Olof Ehrén litografi

Budhistorik (6 bud)
3797322
1 400
3795788
3792930
950
3792917
900
3790971
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.