Väggpendyl Ny-Louis Seize

517781

VÄGGPENDYL, förgylld metall, 1900-talets början, Ny-Louis Seize, emaljerad urtavla, dekor av girland, maskaron samt krön med urna och pinjekotte, höjd ca 66 cm, pendel samt nyckel medföljer

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 6

Väggpendyl Ny-Louis Seize

Budhistorik (20 bud)
3799794
5 000
3799785
4 800
3799783
4 600
3799782
4 400
3799776
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.