Mikael Persbrandt

517777

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Figurer, signerad Mikael Persbrandt, 35/90, färglitografi, ca 87x60 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Mikael Persbrandt
Budhistorik (10 bud)
3798561
3798560
1 900
3798559
1 700
3798558
3798557

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.