Nordiska Kompaniet soffbord

517770

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, mahogny, 1940/50-tal, modellen formgiven 1946, skivan med vågad kant, utdragbart, brickmärkt med modellnr., höjd ca 53, 85x50 cm, total längd 133 cm

Slitage, ett stopp saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Nordiska Kompaniet soffbord

Budhistorik (1 bud)

3798924
2018-02-05 11:28:03

2018-02-05 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.