Biljardspel

517766

BILJARDSPEL, 1900-talets första hälft, Nordiska kompaniet, med fyra köer och klot, skyltmärkt NK, ca 73x133 cm

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
De 4 Köerna samt kloten finns att avhämta vid utlämningen

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Rum 11

Biljardspel

Budhistorik (21 bud)
3796261
3797622
2 800
3796261
2 600
3797621
2 400
3796261

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.