Ring 18 k guld

517765

RING, 18 k guld, 10 fasettslipade rubiner, stämplad 1964, års- och mästarstämplar saknas, ringstorlek ca 15 mm, vikt ca 3,7 g

Rubiner med hack och skador

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (11 bud)
3798825
1 900
3798774
1 800
3790529
1 700
3790457
1 600
3790275

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.