Harry Wichmann oljemålning

517762

HARRY WICHMANN (1916-1993): "Muren", signerad och daterad Wichman -68, olja på duk, ca 65x92 cm

Tavelvagn 3

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3797057
1 700
3795763
1 600
3782434

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.