Bill Flodin oljemålning

517756

BILL FLODIN (1934-1976): Efter skogsbranden, signerad och daterad Bill Flodin -74, olja på pannå, ca 90x91 cm

Fack 30

Bill Flodin oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3796674
3 400
3796709
3 200
3796674
3796707
2 800
3796674
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.