Josefina Holmlund oljemålning

517749

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Insjölandskap med hus och kor, signerad J Holmlund, olja på duk, ca 49x67 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Josefina Holmlund oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3797270
3796785
3796370
1 800
3795047
1 600
3794895

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.