Madeleine Pyk oljemålning

517745

MADELEINE PYK (född 1934): Stadsmotiv med figurer, signerad M Pyk, olja på duk, ca 94x84 cm

Rum 2

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3792091
13 000
3792027
12 500
3782530
12 000
3782400
10 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.