Uno Vallman oljemålning

517741

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, ca 60x50 cm

Tavelvagn 3

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3797849
11 500
3797867
11 500
3797849
11 000
3797857
10 500
3797849
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.