Lindorm Liljefors oljemålning

517740

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Lyftande änder, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 28x36 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3793067
1 900
3793066
1 800
3788796
1 700
3785302
1 400
3782735

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.