Lisa Larson bronsskulptir

517738

LISA LARSON (född 1931), "Myran", brons, signerad Lisa Larson, numrerad No 282, höjd ca 11 cm

Konst, Skulpturer

Monter 3

Lisa Larson bronsskulptir

Budhistorik (24 bud)
3797617
23 000
3796955
22 000
3796646
21 000
3796951
20 000
3796646
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.