Reseikon Ryssland

517736

RESEIKON, silver, Ryssland, Guds moder med de sju svärden, olja på duk, stämplad St. Petersburg 1806, probör Alexandr Yashinov, tillverkare JK?, ca 10,5x7,5 cm

Färgbortfall och bucklig

Konst, Äldre måleri, Silver

Reseikon Ryssland

Budhistorik (5 bud)
3799790
3797604
550
3797603
500
3796566
3795652

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.