Skrivschatull mahogny

517733

SKRIVSCHATULL, med utdragslåda, 1800-tal, fanerat i mahogny, inredd med grön filt, draghandtag i mässing, höjd 17, 46,5x26 cm, nycklar finns

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 7, Hylla 8

Skrivschatull mahogny

Budhistorik (10 bud)
3794548
750
3795259
700
3794548
650
3780987
600
3780987
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.