Isaac Grünewald akvarell

517731

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Siesta, signerad Grünewald, akvarell och blyerts, ca 22 x 28,5 cm

Kundcenter

Isaac Grünewald akvarell

Budhistorik (17 bud)
3797095
8 600
3797087
8 400
3797094
8 400
3797087
8 200
3797089
8 200

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.