Soffbord

517729

SOFFBORD, 2000-tal, vitlaminerad skiva på vitlackerat stålunderrede, höjd 30, 79x79 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Soffbord

Budhistorik (2 bud)

3787994
3786402

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.