Barnsäng

517723

BARNSÄNG, utdragbar, sent 1800/tidigt 1900-tal, vitmålad, höjd 80 cm, 58x67 cm

Bemålad vid senare tillfälle, bruksslitage

Möbler, Barnmöbler

Hylla 1

Barnsäng

Budhistorik (1 bud)

3786693
2018-01-30 10:13:54

2018-02-03 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.