Jean Dreyfus-Stern olja

517717

JEAN DREYFUS-STERN (Frankrike, 1890-1980), "Ā Pinson", signerad Dreyfus-Stern 1926, olja på duk, ca 52x51,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Dreyfus-Stern olja

Budhistorik (12 bud)
3810945
3811141
1 400
3810945
3811139
3810945
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.