Charles Ventrillon-Horber oljemålning

517716

CHARLES VENTRILLON-HORBER (Frankrike/Venezuela, 1889-1977): Landskapsmotiv med ko, signerad Ch. Ventrillon-Horber, olja på pannå, ca 33x42 cm

Viss ytsmuts

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
3809762
550
3809021
500
3809264
500
3809021
450
3809263

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.