Nakenstudie blyertsteckning

517707

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Nakenstudie, monogramsignerad, blyerts, ca 56x39 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Nakenstudie blyertsteckning

Budhistorik (14 bud)
3799197
1 700
3799199
1 600
3799197
1 400
3799198
1 300
3799197

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.