Lisa Larson ansiktsvas

517705

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd 25, diameter 16 cm

Ändringar/tillägg
ej nagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Monter 28

Lisa Larson ansiktsvas

Budhistorik (19 bud)
3789443
3795726
3789443
1 300
3788003
3788003

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.