Lisa Larson ansiktsvas

517703

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd 25, diameter 16 cm

Keramik/Porslin

Monter 28

Lisa Larson ansiktsvas

Budhistorik (27 bud)
3790123
2 400
3788010
3790105
3788010
1 800
3790102
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.