Lisa Larson ansiktsvas

517702

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd 25, diameter 16 cm

Mindre nagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Lisa Larson ansiktsvas

Budhistorik (19 bud)
3788004
1 900
3795031
1 800
3788004
3790161
1 400
3788004
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.