Lisa Larson ansiktsvas

517701

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd 25, diameter 16 cm

Keramik/Porslin

Lisa Larson ansiktsvas

Budhistorik (23 bud)
3788008
3794730
3788008
1 900
3794729
1 800
3788008
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.